بهسازی و آسفالت 94 کیلومتر راه روستایی طی سال 1402 در کرمانشاه – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان

بهسازی و آسفالت 94 کیلومتر راه روستایی طی سال 1402 در کرمانشاه - خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان

سید شهرام کهریزی در گفت وگو با خبرنگار پارازیت اظهار کرد: طی 12 ماهه سال گذشته 94 کیلومتر از راه های روستایی عملیات بهسازی و روکش آسفالت انجام شده است و در 44 کلیومتر از راه های روستایی عملیات زیر سازی تا مرحله پریمکت انجام و در سال جدید عملیات آسفالتی انجام خواهد شد.

وی افزود: با احداث و بهسازی 94 کیلومتر راه روستایی بیش از 2 هزار و 100 خانوار از راه آسفالته بهره مند شدند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه با بیان اینکه 44 کیلومتر از راه های روستایی در سال گذشته تا مرحله پریمکت پیش رفته است، تصریح کرد: با مساعد شدن وضعیت جوی و آغاز فعالیت کارخانه های آسفالت استان عملیات روکش آسفالت محورهای روستایی انجام خواهد شد.

وی در ادامه گفت: در فروردین ماه سال جاری در محورهای روستایی سرایی لاریز کریم به طول 1.3 کیلومتر و راه روستایی الیاسی محمود نادر به طول 0.3 کیلومتر در شهرستان سرپل ذهاب عملیات پریمکت، اجرایی 2 هزار متر لایه اساس در راه روستایی ده باغ شهرستان کرمانشاه و اجرایی عملیات ابنیه فنی در راه روستایی تنگاب شهرستان قصرشیرین انجام شده است.

کهریزی در پایان با بیان این که راه های روستایی فرعی موتور محرک تولید است، گفت: هر چه دسترسی روستاها به راه ها بهتر باشد تولیدات با قیمت مناسب تری به بازارهای مصرفی می رسد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهسازی و آسفالت 94 کیلومتر راه روستایی طی سال 1402 در کرمانشاه – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهسازی و آسفالت 94 کیلومتر راه روستایی طی سال 1402 در کرمانشاه – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.