بهترین سریال های جدید کره ای که در خرداد و تیر خواهیم دید

در ماه ژوین 2024، طرفداران سریال های کره ای می توانند منتظر بازگشت فصل دوم سریال جنایی محبوب «بازیکن» محصول سال 2018 باشند. در همین حال، سریال های کمدی-رمانتیک و جذابی مثل «خانم شب و روز» و «گانگستر دوست داشتنی من» نیز منتشر خواهند شد.

به گزارش فرادید؛ در اینجا فهرستی از 5 سریال مورد انتظار ماه میلادی ژوین (نیمه خرداد تا نیمۀ تیر) را معرفی خواهیم کرد.

1. بازیکن 2: استاد کلاهبرداران (The Player 2: Master of Swindlers) (14 خرداد)

بازیگران اصلی: سونگ سیونگ-هون، اوه یون-سو، لی سی-اون، ته وون-سوک، جانگ گیوری

خلاصه داستان: این سریال مهیج دنبالۀ سریال «بازیکن» است که در سال 2018 پخش شد. داستان سریال دربارۀ یک گروه کلاهبردار متشکل از یک هکر، یک مبارز و یک راننده است که با هم متحد می شوند تا پول های کثیفی را که ثروتمندان به ناحق جمع آوری کرده اند از آن ها بدزدند.

2. سلسله مراتب (Hierarchy) (18 خرداد)
بهترین سریال های جدید کره ای که در خرداد و تیر خواهیم دید

بازیگران اصلی: رو جونگ-اویی، لا چا-مین، کیم جه وون، جی هیه-وون، لی وون-جونگ

خلاصه داستان: وقایع این سریال در دبیرستان جوشین اتفاق می افتد؛ یک مدرسه خصوصی معتبر که فقط برای فرزندان نخبگان در نظر گرفته شده است. روایت این سریال ترکیبی جذاب و گیرا از مضامین عشق، دوستی و انتقام خواهد بود. همه چیز با ورود یک دانش آموز جدید به نام کانگ ها شروع می شود که نظم برقرار شده توسط دانش آموزان قبلی را به هم می زند.

3. گانگستر دوست داشتنی من (My Sweet Mobster) (23 خرداد)

بهترین سریال های جدید کره ای که در خرداد و تیر خواهیم دید

بازیگران اصلی: اوم ته-گو، هان سان-هوا، کوان یول، کیم هیون-جین، جه چان، یانگ هیون-مین، هوانگ هیون-جونگ

خلاصه داستان: این سریال کمدی-رمانتیک، دو شخصیت به ظاهر نامناسب را گرد هم می آورد: گو ایون-ها، یک زن جوان که یک کانال یوتیوب برای کودکان را اداره می کند و با نام «خواهر کوچولو» شناخته می شود؛ و از طرف دیگر، سو جی-هوان، یک گانگستر سابق که زندگی جدیدی را آغاز می کند و حتی به اصلاح سایر گروه های گانگستری کمک می کند. ملاقات آن ها منجر به یک ارتباط عاشقانۀ غیرمنتظره می شود.

4. خانم شب و روز (Miss Night and Day) (26 خرداد)

بازیگران اصلی: لی جونگ-اون، جونگ اون-جی و چوی جین-هیوک

خلاصه داستان: لی می-جین سال هاست که به دنبال یک شغل ثابت است، بدون اینکه موفقیت زیادی کسب کند. اما زندگی او زمانی تغییر می کند که یک روز در بدن یک زن 50 ساله از خواب بیدار می شود. او تصمیم می گیرد از این موقعیت به نفع خود استفاده کند. بنابراین او در طول روز با بدن جدیدش به عنوان کارآموز در دفتر یک دادستان سخت گیر به نام کیه جی-وونگ کار می کند و عصرها به بدن خودش به عنوان یک دختر جوان 20 ساله برمی گردد.

بهترین سریال های جدید کره ای که در خرداد و تیر خواهیم دید

5. عاشق ژنتیکی (DNA Lover) (2 تیر)

بازیگران اصلی: چوی سی وون، جونگ این-سان، لی ته-هوان، جونگ یو-جین

خلاصه داستان: راه های بی شماری برای پیدا کردن عشق وجود دارد و محققی به اسم سو جین بر این باور است که ژن ها کلید اصلی هستند. او مصمم است مردی را پیدا کند که از نظر ژنتیکی با او مطابقت داشته باشد. به این ترتیب او با یون-وو، یک متخصص زنان و زایمان، آشنا می شود که همیشه احساس نیاز به پایان دادن به روابطش داشته است. در همین حال، کانگ هون، یک آتش نشان است که انگار همیشه برای کمک کردن به سو جین در محل مناسب حضور دارد. اما بالاخره ژن های سو جین او چه مسیری را برای او رقم خواهند زد؟ باید منتظر باشیم و ببینیم.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهترین سریال های جدید کره ای که در خرداد و تیر خواهیم دید" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهترین سریال های جدید کره ای که در خرداد و تیر خواهیم دید"، کلیک کنید.