بلانکو: می توانیم 6 امتیاز باقیمانده را بگیریم

بلانکو: می توانیم 6 امتیاز باقیمانده را بگیریم

به گزارش خبرگزاری پارازیت؛ گوستاوو بلانکو در حاشیه تمرین امروز (یکشنبه) تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: مقابل نساجی بد بازی نکردیم، اما متاسفانه نتوانستیم پیروز شویم. شرایط خوبی داریم و بچه ها روحیه زیادی دارند. در دو بازی آینده باید برای پیروزی به زمین برویم و اطمینان داریم که می توانیم شش امتیاز باقیمانده را کسب کنیم.

وی در مورد اینکه بازیکنان استقلال از داوری ناراضی بودند، خاطرنشان کرد: برای من هم اتفاق افتاده که روی من خطا صورت گرفته، اما داور خطایی اعلام نکرده است. من هم دیده ام که داوران در بازی هایی به برخی تیم ها کمک کردند و تصمیمات اشتباهی گرفتند.

مهاجم استقلال در پاسخ به این پرسش که در اسپانیا هم گفته می شود داوری ها به نفع تیمی چون ریال مادرید است یا خیر، تصریح کرد: آنجا کمک داور ویدیویی (VAR) دارند و شرایط کاملاً متفاوت است.

بلانکو در پاسخ به این سوال که آیا شرایط مشابه استقلال را در تیم های قبلی خودش تجربه کرده است یا خیر، گفت: قبلاً شرایطی داشته ام که تیم ما باید همه امتیازات را جمع می کرد.

وی درباره گل سرنوشت ساز خود به ذوب آهن در دقیقه 4+90 که در ذهن هواداران استقلال می ماند، بیان کرد: هواداران رفتار خوبی با من داشته اند و از آنها تشکر می کنم. من و سایر بازیکنان، کمک هواداران استقلال را در همه دیدارها حس می کنیم. آنها مانند یار دوازدهم استقلال هستند و به ما کمک می کنند.

مهاجم اسپانیایی استقلال در مورد کیفیت لیگ برتر فوتبال کشورمان عنوان کرد: لیگ کشورها خیلی رقابتی شده و این اتفاق در ایران هم افتاده است. با پیشرفت تکنولوژی، بازی های فوتبال خیلی نزدیک شده است و تیم ها به یکدیگر بسیار نزدیک هستند. ایران هم لیگی پویا و بازیکنانی باکیفیت دارد.

بلانکو در واکنش به خبرنگاری که گفت در دیدار با نساجی به نظر می رسید توپ در یک صحنه به دست مدافع حریف برخورد کرده است، اظهار داشت: یک بازیکن ضربه سر زد و توپ به دست یک بازیکن دیگر برخورد کرد. این اتفاق خیلی سریع رخ داد و صحنه را به صورت کامل ندیدم. شاید شما بهتر بتوانید درباره این صحنه نظر بدهید، اما فکر می کنم توپ به دست بازیکن حریف برخورد کرد.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بلانکو: می توانیم 6 امتیاز باقیمانده را بگیریم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بلانکو: می توانیم 6 امتیاز باقیمانده را بگیریم"، کلیک کنید.