اولین فراخوان مدیران خودرو / تمامی خودروهای ایکس 55 پرو مورد بررسی قرار می گیرند

به گزارش خبرگزاری پارازیت، درپی حادثه پیش آمده در زمینه اکسل خودرو ایکس 55 پرو، با وجود آنکه تعداد کمی از خودروهای تولیدی نیاز به بررسی اکسل عقب دارند، اما شرکت مدیران خودرو درصدد است برای رفع دغدغه و شبهات پیش آمده و همچنین ایجاد حس آرامش برای خریداران این محصول، تمامی خودروهای ایکس 55 پرو را مورد بررسی قرار دهد.

امنیت محصولات تولیدی و سلامت خریداران همواره بالاترین اولویت و خط قرمز شرکت مدیران خودرو بوده و هرگونه کاستی در این زمینه برای شرکت قابل قبول نخواهد بود از این رو به منظور ایجاد حس رضایت مندی و اطمینان خریداران از محصولات مدیران خودرو این شرکت تصمیم گرفته تا اولین فراخوان سراسری خودرو در کشور را برگزار کند.

این فراخوان با هدف کسب رضایت حداکثری مشتریان برگزار شده است که بر اساس آن مدت زمان اجرای طرح 20 روز از تاریخ 18 اردیبهشت الی 6 خرداد ماه سال جاری خواهد بود.

براین اساس روزهای جمعه روز کاری برای تمامی نمایندگان است و ساعات کاری اجرای طرح مذکور از ساعت 8 صبح الی 20 هر روز خواهد بود.

طبق این فرخوان تمامی نمایندگان ام وی ام و فونیکس مشمول طرح خواهند بود. این طرح بطور رایگان بوده و هیچ هزینه ای نباید از مشتریان دریافت شود.

تمامی خودروهای ایکس 55 پرو مشمول طرح بوده و بررسی مربوطه باید صورت گیرد.

لازم است تمامی خودروهای مشمول طرح در همان روز پذیرش بررسی و در صورت عدم وجود مشکل ایمنی نسبت به تحویل خودرو به مشتریان اقدامات لازم صورت گیرد.

اولین فراخوان مدیران خودرو / تمامی خودروهای ایکس 55 پرو مورد بررسی قرار می گیرند

تشریح علت اصلی حادثه جاده قم به اصفهان

چند روز پیش انتشار ویدیویی از کنده شدن اکسل عقب یکی از خودروهای ایکس 55 پرو در جاده قم به اصفهان خبرساز شد. پس از این اتفاق مدیران ارشد شرکت به دنبال افراد حادثه دیده و علت حادثه برآمدند و پس از گذشت یک روز، مالک خودرو حادثه دیده شناسایی شد.

خودرو حادثه دیده، سال گذشته تصادفی از قسمت عقب خودرو داشته که برای رفع مشکل آن به نمایندگی های اصلی شرکت مراجعه نکرده و مشکل به وجود آمده در حادثه تصادف در تعمیرگاه های فرعی مورد بررسی قرار گرفته است. با این وجود نمایندگان مدیران خودرو با پیگیری های انجام شده و بررسی شرایط افراد حاضر در خودرو، به عیادت تنها مصدوم این حادثه در بیمارستان رفتند و از خانواده ایشان دلجویی کردند.

شرکت مدیران خودرو در راستای تکریم مشتریان خود و جبران خسارت وارده به این خانواده، متعهد شد هزینه های درمانی فرد حادثه دیده را پرداخت و خودرو مالک را با یک خودرو جدید جایگزین کند.

بررسی فنی خودروهای واقع در تهران و شهرستان ها در ابعاد گسترده

ایجاد ساختارهای لازم برای فرایند بررسی فنی خودروهای واقع در تهران و شهرستان ها، آن هم در ابعادی گسترده، هماهنگی های لازم و برنامه ریزی برای برگزاری هر چه بهتر این فراخوان، زمان بر بود.

بررسی های انجام شده بر روی خودرو روندی طولانی و زمان بر داشت، به طوری که خودرو حادثه دیده تنها دو روز است که در اختیار واحد خدمات پس از فروش و تیم فنی قرار گرفته و امکان برگزاری فراخوان پیش از بررسی دقیق و فنی خودرو امکان پذیر نبود.

برای اولین بار در ایران یک شرکت خودروسازی برای یک حادثه فنی، فراخوان عمومی صادر می کند، چنین فرایندی به هماهنگی بالا بین بخش های مختلف شرکت، تامین هزینه های مالی و قطعات در تمامی نمایندگی های پس از فروش مدیران خودرو در تمامی شهرستان ها نیاز دارد، با این وجود شرکت مدیران خودرو در کمترین زمان ممکن، فرایند آماده سازی زیرساخت لازم برای این حرکت عظیم را فراهم کرد.

اکسل عقب تمامی خودروهای ایکس 55 بررسی می شود

شرکت مدیران خودرو برای رفع هر گونه نگرانی میان خریدارن خودرو ایکس 55 پرو، تصمیم دارد تا به صورت رایگان، اکسل عقب تمامی خودروها را مورد بررسی قرار دهد این درحالی است که بر اساس اعلام این شرکت تنها یکی از پارت نامبرهای تولیدی این خودرو که تعداد اندکی از آن به فروش رفته، نیاز به بررسی قسمت اکسل عقب خودرو دارد.

2323

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اولین فراخوان مدیران خودرو / تمامی خودروهای ایکس 55 پرو مورد بررسی قرار می گیرند" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اولین فراخوان مدیران خودرو / تمامی خودروهای ایکس 55 پرو مورد بررسی قرار می گیرند"، کلیک کنید.