انصراف از حضور رکابزن المپیکی از تور ترکیه/ مسیر خطرساز بود – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان

انصراف از حضور رکابزن المپیکی از تور ترکیه/ مسیر خطرساز بود - خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار پارازیت، تیم ملی دوچرخه سواری کشورمان که به منظور حضور در یک اردوی چند روزه و دو مرحله از تور یک روزه گرند پری ترکیه راهی این کشور شده است صبح امروز در مرحله نخست این تور شرکت کرد که علی لبیب در این مرحله پنجم شد.

مسئولین امنیتی این تور بنا به دلایلی شهر محل برگزاری تور را تغییر دادند. با این تغییر مسیر و شهر بنابر نظر کادر فنی علی لبیب در مرحله دوم این تور شرکت نمی کند.

محمود وفایی مدیر تیم های ملی دوچرخه سواری کشورمان در گفتگو با خبرنگار پارازیت در این خصوص گفت: مسابقات قرار بود در شهر کایسری برگزار شود به دلایلی که نمی دانم پلیس محل برگزاری را به شهر سیباس تغییر داد.

وی افزود: شرایط مسابقه خوب نبود. هم مسیرش خوب نبود و هم خطرساز است. گرچه لبیب در مرحله نخست این تور شرکت کرد اما به همین دلیل کادر فنی و فدراسیون تصمیم گرفت که وی در مرحله دوم شرکت نکند و به ایران بازگردد.

وی ادامه داد: ارتفاع مسیر قبلی که اعلام شده بود ۲۲۰۰ بود و این مسئله برای ما مهم بود چرا که یکی از برنامه های تمرینی وی تمرین و مسابقه در ارتفاع بود در حالیکه با تغییر شهر محل برگزاری مسابقات این ارتفاع به روی ۸۰۰ متر آمد. به همین دلیل از حضور در مسابقه صرف نظر کردیم و وی امشب به تهران باز می گردد.

مدیر تیم های ملی دوچرخه سواری کشورمان خاطرنشان کرد: با نظر مربی که لبیب تا المپیک باید در ارتفاع تمرین کند ادامه تمرینات رکابزن المپیکی کشورمان در منطقه کندوان تا زمان بازیها و اعزام دنبال خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انصراف از حضور رکابزن المپیکی از تور ترکیه/ مسیر خطرساز بود – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انصراف از حضور رکابزن المپیکی از تور ترکیه/ مسیر خطرساز بود – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.