انتقاد مدافع سابق تیم ملی انگلیس از نمایش این تیم در یورو

انتقاد مدافع سابق تیم ملی انگلیس از نمایش این تیم در یورو

جیمی کاراگر مدافع سابق تیم ملی انگلیس از عملکرد هموطنانش در یورو ۲۰۲۴ انتقاد کرد.

به گزارش پارازیت، تیم ملی فوتبال انگلیس در دیدار برابر دانمارک با تساوی یک بر یک متوقف شد ولی همین نتیجه کافی بود تا به صدرنشینی خود ادامه دهد.

کاراگر در شبکه‌ اجتماعی اش در ایکس نوشت: بازیهای زیبایی را در رقابت های یورو شاهد هستیم اما انگلیس در دو بازی اولش در این رقابت‌ها بسیار بد ظاهر شده است.

کایل واکر مدافع منچسترسیتی و انگلیس نیز پس از تساوی  مقابل دانمارک به انتقادها از سبک بازی این تیم پاسخ داد و گفت: تساوی برابر دانمارک نتیجه بدی نبود. به نظر شما آیا ساوت گیت می گوید دفاعی بازی کنیم؟ اصلا. مربی از ما می خواهد که فوتبال  هجومی بازی کنیم. گاهی اوقات مدیریت بازی در بازیهای حساس آسان نیست. با این حال بازی به بازی پیش خواهیم رفت.

تیم ملی فوتبال انگلیس ابتدا در دقیقه ۱۴ توسط هری کین به گل رسید اما دانمارک در دقیقه ۳۴ توسط جالماند گل تساوی را به ثمر رساند.  با این نتیجه تیم ملی فوتبال انگلیس چهار امتیازی شد و در صدر جدول رده‌بندی باقی ماند. تیم‌های دانمارک و اسلوونی هم دو امتیازی شدند و صربستان با یک امتیاز در قعر قرار دارد.

پیش از این نیز پل اسکولز نیز از عملکرد سرمربی این تیم انتقاد کرد. اسکولز بر این باور است که حضور مارکوس رشفورد یا جک گریلیش می‌توانست تفاوت بزرگی ایجاد کند و باعث شود انگلیس در نیمه دوم از تنوع تاکتیکی زیادی در خط حمله بهره‌مند شود ولی گرت ساوت‌گیت هیچکدام از این دو بازیکن را به آلمان نبرد.

پایان خبر پارازیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتقاد مدافع سابق تیم ملی انگلیس از نمایش این تیم در یورو" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتقاد مدافع سابق تیم ملی انگلیس از نمایش این تیم در یورو"، کلیک کنید.