انتخابات پرشور فردای کشور و مردم را بیمه می کند

انتخابات پرشور فردای کشور و مردم را بیمه می کند

استاندار بوشهر گفت: انتخابات پرشور می تواند فردای کشور، نظام و مردم را بیمه کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری پارازیت، احمد محمدی زاده استاندار بوشهر در بیست و یکمین جلسه هییت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با موضوع تجزیه و تحلیل حسابرسی سال 97 واحد ها و مراکز دانشگاهی استان با بیان اینکه امید است برنامه هایی خوبی که باعث پیشرفت و بهبود فعالیت های دانشگاه شود مصوب شود، اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با توجه تحصیل قشر عظیمی از نسل جوان کشور در این دانشگاه و حضور نیز بخش اعظمی از اعضای هییت علمی و استادان در آن، بسیار مهم و مورد توجه است.

وی افزود: کادر بومی و مسلط به امور دانشگاه، در دانشگاه آزاد اسلامی درک مناسبی از شرایط استان دارند در این دانشگاه وحدت و فضای علمی مطلوبی وجود دارد. آرامش میان ارکان دانشگاه یکی از نکات مهم است که باید مورد توجه قرار گیرد تا فضای مطلب تحصیل، پیشرفت و ایجاد دستاور های جدید برقرار شود.

این مقام مسیول با تاکید بر ایجاد رویکرد مهارت آموزی در دانشگاه ها، عنوان کرد: این رویکرد در دانشگاه آزاد اسلامی وجود دارد که جای قدردانی دارد؛ اما مسیله مهمی که باید مورد توجه قرار گیرد، مبتنی سازی مهارت آموزی بر ظرفیت های استانی است تا با گسترش این ظرفیت ها، سودمند واقع شود.

محمدی زاده با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری بر تلاش بر جذب حداکثری توسط همه متولیان و دلسوزان نظام تاکید و ادامه داد: حضور دانشجویان، کارکنان و استادان در انتخابات، می تواند شور و اشتیاق فراوان ایجاد کند؛ چرا که نخبگان دانشگاهی، الگو مردم بوده و نگاه بسیاری از اقشار مختلف مردم به آنان است. مردم برای نظرات و عقاید جامعه دانشگاهی احترام بسیاری قایل هستند. انتخابات پرشور می تواند فردای کشور، نظام و مردم را بیمه کند.

وجود مراکز علمی توانمند موجب ارایه خدمات باکیفیت می شود

رییس علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: مسیر دانشگاه ازاد اسلامی رو به پیشرفت بوده که تعداد دانشجویان این دانشگاه و استقبال مردمی، موید این مورد است.

حسن ملکی زاده با تاکید بر اینکه وجود مراکز علمی توانمند در استان موجب افتخار و دلگرمی برای ادامه فعالیت است، عنوان کرد: وجود این ذخایر علمی می تواند برنامه های علمی استان را با سرعت بیشتر و کیفیت بهتر پیش ببرد. دانشگاه علوم پزشکی در حمایت از برنامه ها و اهداف متعالی نهاد های انقلابی همواره پیشقدم خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتخابات پرشور فردای کشور و مردم را بیمه می کند" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتخابات پرشور فردای کشور و مردم را بیمه می کند"، کلیک کنید.