الهام رمضانی سرمربی تیم ملی اسکواش بانوان ایران ماند – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان

الهام رمضانی سرمربی تیم ملی اسکواش بانوان ایران ماند - خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری پارازیت به نقل از سایت رسمی فدراسیون اسکواش، نشست الهام رمضانی مربی تیم ملی و امیر عزیزی پور رییس فدراسیون اسکواش به همراه دبیرکل و مدیر تیمهای ملی برای بررسی عملکرد تیم های ملی ایران در رقابتهای اسکواش قهرمانی آسیا برگزار شد. ابتدا عملکرد تیم ملی اسکواش زنان ایران مورد بررسی و آنالیز قرار گرفت. در این جلسه الهام رمضانی مربی تیم ملی اسکواش زنان گزارش خود را درباره علمکرد دختران ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا در دالیان چین را ارائه داد و پس از بحث و بررسی در نهایت مورد تایید فدراسیون قرار گرفت.

بدین ترتیب با نظر مثبت رییس فدراسیون ، جکم الهام رمضانی به عنوان مربی تیم ملی اسکواش زنان به مدت یک سال دیگر تمدید شد تا رمضانی همچنان هدایت تیم دختران ایران را برای رویدادهای آتی در اختیار داشته باشد.

گفتنی است که رمضانی قریب به یک سال و نیم است که هدایت تیم اسکواش زنان ایران را بر عهده دارد و با یک برنامه ریزی مناسب و اصولی یک پوست اندازی و تغییر نسل در تیم ملی اسکواش زنان ایران انجام داده. به گونه ای که در رقابتهای اسکواش قهرمانی آسیا در چین بیش ۵۰ درصد نفرات اعزامی از تیم های پایه و جوانان بودند. تیم ملی اسکواش زنان ایران در رقابتهای قهرمانی آسیا در چین با این ترکیب نونوار و جوان شده در جایگاه ششم آسیا ایستاد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "الهام رمضانی سرمربی تیم ملی اسکواش بانوان ایران ماند – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "الهام رمضانی سرمربی تیم ملی اسکواش بانوان ایران ماند – خبرگزاری پارازیت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.