اعضای باند سارقان خودرو در این محله پایتخت دستگیر شدند

اعضای باند سارقان خودرو در این محله پایتخت دستگیر شدند

به گزارش پارازیت، سرهنگ محمد افشار سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت اظهار کرد: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، عوامل کلانتری 118 ستارخان در حال گشت زنی در خیابان پاییزان به یک دستگاه خودرو پراید مشکوک شده و پس از استعلام شماره پلاک آن، مشخص گردید که خودرو دارای سابقه سرقت است.

پارازیت در خبری نوشت:سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: متهمان با رویت ماموران به سرعت و به شیوه بسیار خطرناکی متواری شدند و تعقیب و گریز آغاز شد.

سرهنگ افشار افزود: پس از مدت طولانی تعقیب و گریز و عدم توجه سارقان به ایست پلیس، ماموران با رعایت قانون به کارگیری سلاح، خودروی متهمان را متوقف و آن ها را دستگیر کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: اعضای این باند سه نفره متشکل از دو نفر مرد 40 ساله و یک نفر 22 ساله بوده و دارای سوابق متعدد سرقت خودرو و محتویات داخل خودرو می باشند. شناسایی شکات و مالباختگان در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سرکلانتر دوم پلیس پیشگیری پایتخت خاطرنشان کرد: متهمان به جرم خود مبنی بر سرقت محتویات خودرو معترف شدند و تحویل پلیس آگاهی تهران بزرگ برای کشف جرایم احتمالی شدند.

سرهنگ محمد افشار در پایان به شهروندان توصیه نمود که خودروهای خود را به تجهیزات ایمنی از قبیل قفل و دزدگیر مجهز نموده و از قرار دادن اشیا قیمتی و مدارک داخل خودرو خودداری کنند.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعضای باند سارقان خودرو در این محله پایتخت دستگیر شدند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعضای باند سارقان خودرو در این محله پایتخت دستگیر شدند"، کلیک کنید.