اظهار امیدواری وچیچ برای تداوم روند ارتقای روابط با ایران در زمینه‌های مختلف

در گفت‌وگوی تلفنی رئیس جمهور صربستان با پزشکیان مطرح شد؛

اظهار امیدواری وچیچ برای تداوم روند ارتقای روابط با ایران در زمینه‌های مختلف

الکساندر وچیچ در گفت‌وگوی تلفنی با مسعود پزشکیان گفت: روابط ایران و صربستان در دوران ریاست جمهوری آیت‌الله رئیسی به خوبی گسترش یافت و امیدوارم در دوره ریاست جنابعالی نیز روند ارتقای روابط و گسترش همکاری‌ها در زمینه‌های مختلف تداوم یابد.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری علم و فناوری پارازیت، الکساندر وچیچ رئیس جمهور صربستان در تماس تلفنی با رئیس جمهور منتخب، ضمن تبریک انتخاب پزشکیان به ریاست جمهوری و آرزوی موفقیت و سربلندی برای وی گفت: روابط ایران و صربستان در دوران ریاست جمهوری آیت‌الله رئیسی به خوبی گسترش یافت و امیدوارم در دوره ریاست جنابعالی نیز روند ارتقای روابط و گسترش همکاری‌ها در زمینه‌های مختلف تداوم یابد.

پزشکیان نیز اظهار داشت: امیدوارم با همکاری متقابل بتوانیم زمینه‌ها و ظرفیت‌های گسترش همکاری‌های فیمابین را به فعلیت برسانیم. ایران محدودیتی برای تعمیق و تقویت روابط با صربستان ندارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اظهار امیدواری وچیچ برای تداوم روند ارتقای روابط با ایران در زمینه‌های مختلف" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اظهار امیدواری وچیچ برای تداوم روند ارتقای روابط با ایران در زمینه‌های مختلف"، کلیک کنید.