اشتباه فردی استقلال را زمین گیر می کند

اشتباه فردی استقلال را زمین گیر می کند

آفتاب نیوز :

صادق ورمزیار بازیکن و کاپیتان اسبق تیم استقلال ، درباره دیدار حساس استقلال مقابل سپاهان اظهار داشت: متاسفانه ما در دور رفت به تیم سپاهان باختیم و 3 امتیاز یک بازی 6 امتیازی را از دست دادیم. سپاهان با همان سه امتیاز توانست در نیم فصل اول مکان دوم جدول رده بندی را از آن خودش کند که این ثابت می کند ما مقابل رقبایی از این دست باید حداکثر امتیاز را از آن ها بگیریم نه اینکه به آن ها امتیاز بدهیم.

وی افزود: برای افزایش بخت قهرمانی باید تلافی 3 امتیاز دور رفت را در بازی برگشت بکنیم و بتوانیم حداکثر امتیاز را در بازی این هفته در استادیوم آزادی بگیریم. قطعاً مسیر رسیدن به قهرمانی از همین بازی ها می گذرد، چون تیم هایی که می توانند در ادامه تا پایان مسابقات دور برگشت سد راه استقلال برای قهرمانی شوند همین تیم ها هستند.

کاپیتان اسبق استقلال اضافه کرد: با توجه به نتیجه رقم خورده در دو بازی قبلی برای استقلال این تیم بد نتیجه نگرفته است. یک برد خانگی مقابل صنعت نفت و یک تساوی خارج از خانه که البته می شد با پیروزی تمام شود جایگاه استقلال در بالای جدول را تثبیت کرده، اما با توجه به نزدیکی امتیازات و بازی های عقب افتاده سپاهان باید مراقب باشیم.

ورمزیار درباره شرایط استقلال برای دیدار مقابل سپاهان خاطرنشان کرد: متاسفانه اشتباهات فردی در خط دفاع استقلال در روز های حساس به این تیم لطمه زده و کل تیم را زمین گیر است. در دور رفت و در مسابقه با همین سپاهان ما با یک خطای دست بی مورد یک پنالتی دادیم که نباید می دادیم. حسینی هم پنالتی را گرفت ولی…! امیدوارم اتفاقات مشابه با بازی قبل مقابل ملوان و اشتباهات فردی در خط دفاع استقلال را زمین گیر نکند.

بازیکن قدیمی آبی پوشان با اشاره به ضعف گلزنی در خط حمله این تیم گفت: باعث تاسف است که استقلال در بازی های اخیر فرصت های مطلوب گلزنی را به راحتی از دست می دهد، اما باید بدانیم دیدار مقابل سپاهان، بازی با صنعت نفت و ملوان نیست. همان قدر که به سختی مقابل تیمی مثل سپاهان می توان به موقعیت گل دست پیدا کرد به همان اندازه باید نهایت استفاده را از آن بکنیم در غیر این صورت آخر بازی و زانوی غم بغل گرفتن هیچ فایده ای ندارد.

ورمزیار تاکید کرد: قطعاً این بازی 6 امتیازی برای استقلال می تواند حکم رسیدن به قهرمانی این فصل را داشته باشد، چون یکی از جدی ترین رقبا را 3 امتیاز عقب می اندازد و استقلال را 3 امتیاز جلو؛ بنابراین باید هر طور شده در این دیدار برنده از زمین خارج شویم تا بتوانیم امیدوارانه به مسابقات باقیمانده تا پایان نیم فصل دوم نگاه کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اشتباه فردی استقلال را زمین گیر می کند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اشتباه فردی استقلال را زمین گیر می کند"، کلیک کنید.