استقبال از پیکر شهید مالک رحمتی در فرودگاه مراغه/ وزیر کشور وارد مراغه شد

استقبال از پیکر شهید مالک رحمتی در فرودگاه مراغه/ وزیر کشور وارد مراغه شد

پارازیت/آذربایجان شرقی پیکر مطهر شهید مالک رحمتی با استقبال رسمی مسیولان وارد فرودگاه مراغه شد.

احمد وحیدی، وزیر کشور به منظور شرکت در مراسم تشییع شهید رحمتی به شهرستان مراغه سفر کرده است.

آیین تشییع و تدفین شهید راه خدمت، دکتر مالک رحمتی ساعت 10 روز جمعه، چهارم خرداد از مقابل مسجد شهدا به طرف میدان مصلی برگزار می شود و پس از اقامه نماز در میدان مصلی، پیکر مطهر ایشان به گلزار گلشن شهدا مراغه انتقال می یابد.

مجلس ترحیم ایشان نیز از ساعت 16 تا 18:30 همان روز در مسجد جامع مراغه برای برادران و همچنین در مسجد شهدا برای بانوان برگزار خواهد شد.

به گزارش پارازیت، رییس جمهور که برای افتتاح سد قیز قلعه سی به آذربایجان شرقی سفر کرده بود، در هنگام بازگشت از جلفا به تبریز بر اثر سقوط هلیکوپتر شهید شد.

علاوه بر رییس جمهور، حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه، آیت الله سیدمحمدعلی آل هاشم امام جمعه تبریز و مالک رحمتی، استاندار آذربایجان شرقی نیز در این پرواز حضور داشتند که به همراه چند نفر دیگر، از جمله محافظ و کادر پرواز، جان خود را از دست دادند.

پایان خبر پارازیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "استقبال از پیکر شهید مالک رحمتی در فرودگاه مراغه/ وزیر کشور وارد مراغه شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "استقبال از پیکر شهید مالک رحمتی در فرودگاه مراغه/ وزیر کشور وارد مراغه شد"، کلیک کنید.