اسامی 18 مسافر پایانی کشتی آزاد المپیک پاریس/ سهمیه آمریکا کامل شد

اسامی 18 مسافر پایانی کشتی آزاد المپیک پاریس/ سهمیه آمریکا کامل شد

چهره 18 کشتی گیر آزادکار که در آخرین رویداد کسب سهمیه المپیک پاریس موفق به کسب سهمیه شدند، مشخص شد.

به گزارش پارازیت، در پایان رقابت های جهانی کشتی آزاد، گزینشی المپیک در استانبول ترکیه به عنوان آخرین رویداد کسب سهمیه المپیک پاریس، چهره 18 آزادکار که موفق به کسب سهمیه المپیک پاریس شدند، مشخص شد.

در مهمترین دیدارهای برگزار شده میان نفرات سوم، در وزن 97 کیلوگرم، ماگومد ابراگیموف کشتی گیر 38 ساله و روسی الاصل ازبکستان و دارنده مدال برنز المپیک 2016، پس از شکست 2 بر یک مقابل حریف خود از چین و ناکامی در رسیدن به کسب سهمیه المپیک، با درآوردن کفش های کشتی خود و بوسیدن تشک، از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد.
در وزن 65 کیلورم، زین ردرفورد آمریکایی که به رده بندی رفته بود، با شکست حریف بلاروس خود موفق به کسب ششمین سهمیه المپیک برای آمریکا شد تا آمریکا  6 سهمیه المپیک خود را کامل کند. اسپسنرلی در وزن 57 کیلوگرم دیگر نماینده آمریکا در این رقابت ها بود که پیش از این صاحب سهمیه المپیک شده بود.
اما در وزن 74 کیلوگرم، چرمین والیف از آلبانی مقابل سونر دمیرتاش دارنده مدال های برنز جهان و المپیک از ترکیه به برتری 4 بر 2 رسید و صاحب سهمیه المپیک شد تا دمیرتاش پس از فرانک چامیزو دارنده مدال های طلای جهان و برنز المپیک، دیگر ناکام بزرگ این وزن در راهیابی به المپیک باشد.

علیرضا سرلک تنها نماینده ایران در این رقابت ها بود که از رسیدن به سهمیه وزن 57 کیلوگرم بازماند تا تیم ملی کشتی آزاد ایران با ترکیب 5 نفره راهی المپیک پاریس شود.
اسامی 18 کشتی گیر آزادکار که در پایان مسابقات جهانی گزینشی المپیک در استانبول ترکیه، موفق به کسب سهمیه المپیک شدند، به شرح زیر است:

57 کیلوگرم: اسپسنرلی(آمریکا) – امان(هند) – وانهایو زو(چین)

65 کیلوگرم: اسلام دودایف(آلبانی) – تولگا اوچیر(مغولستان)- زین ردرفورد(آمریکا)

74 کیوگرم: ویکتور راسادین(تاجیکستان) – تایمراز سالکازانوف(اسلواکی)- چرمن والیف(آلبانی)

86 کیلوگرم: دارن کوروگلیف(یونان) – ماگومد رمضان اف(بلغارستان)- ولادیمری گامکرلیدزه(گرجستان)

97 کیلوگرم: اریک تیل(آلمان) – زبیگنی بارانوفسکی(لهستان) – آیوسایمان هابیلا(چین)

125 کیلوگرم: آیال لازارف(قرقیزستان) – ژیوی دنگ (چین)- دانیل لیگتی(مجارستان).
پایان خبر پارازیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اسامی 18 مسافر پایانی کشتی آزاد المپیک پاریس/ سهمیه آمریکا کامل شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اسامی 18 مسافر پایانی کشتی آزاد المپیک پاریس/ سهمیه آمریکا کامل شد"، کلیک کنید.