احتمال برخورد پهپاد پرتاب شده از عراق به مرکز سرزمین های اشغالی

احتمال برخورد پهپاد پرتاب شده از عراق به مرکز سرزمین های اشغالی

به گزارش پارازیت؛ منابع رسانه ای رژیم صهیونیستی از احتمال شکستی دیگر برای سامانه های پدافند هوایی ارتش رژیم صهیونیستی خبر دادند.

رسانه های رژیم صهیونیستی اذعان کردند که بیم آن می رود یک پهپاد شلیک شده از سمت عراق بدون به صدادرآمدن آژیر هشدار به شهرک صهیونیست نشین «یفنه» واقع در مرکز سرزمین های اشغالی برخورد کرده باشد.

به گزارش پارازیت به نقل از المیادین، این رسانه ها اعلام کردند که مقامات رژیم صهیونیستی در حال تحقیق در خصوص این حادثه هستند.

گفتنی است اندکی پس از آغاز حملات وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه و کشتار بی رحمانه زنان و کودکان فلسطینی در این باریکه، مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد که اهداف صهیونیستی را در عمق سرزمین های اشغالی با پهپاد و موشک هدف قرار می دهد.

این گروه مقاومتی عملیات های پهپادی و موشکی پرشماری را علیه رژیم صهیونیستی در راستای حمایت از مردم فلسطین در نوار غزه به انجام رسانده است.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "احتمال برخورد پهپاد پرتاب شده از عراق به مرکز سرزمین های اشغالی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "احتمال برخورد پهپاد پرتاب شده از عراق به مرکز سرزمین های اشغالی"، کلیک کنید.