اجرای 398 برنامه فرهنگی توسط دانشگاه آزاد اسلامی در استان همدان

خاکساری اعلام کرد؛

اجرای 398 برنامه فرهنگی توسط دانشگاه آزاد اسلامی در استان همدان

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان از اجرای 398 برنامه فرهنگی از سوی این دانشگاه در استان همدان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری پارازیت، در حاشیه نشست هییت رییسه، حجت الاسلام مهدی مرعشی در حکمی از سوی غلامرضا خاکساری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی همدان به عنوان مدیر فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه منصوب شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی همدان دراین نشست با بیان اینکه اینکه کار در حوزه فرهنگی کار بسیار سختی است و در سنجه و مقیاس نمی گنجد، افزود: امروز کار فرهنگی انجام می دهید شاید در چند سال دیگر اثر آن مشخص و معین شود.

خاکساری عنوان کرد: ریل گذاری دانشگاه آزاد اسلامی برای پنج سال آینده، تحقق دانشگاه مهارت محور بوده این هدف گذاری ذیل سند تحول و تعالی این دانشگاه دنبال می شود و برای اجرای دقیق این سند طرح های مختلفی اجرا شده است.

وی با اشاره به اقدامات حوزه فرهنگی تشریح کرد: ارتقای امتیاز در کارنامه فرهنگی و کسب رتبه ساعی، اجرای 398 برنامه فرهنگی در استان همدان، اعزام دانشجویان و استادان به اردوی راهیان پیشرفت، اعزام دانشجویان به اردوی راهیان نور، میزبانی جشنواره ملی مشق انتظار از جمله فعالیت های فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی همدان بوده که انتظار داریم با همت بیشتر وبا کیفیت بهتر پیگیری شود.

به گزارش پارازیت؛ پیش از این مسیب جاوید پارازیت به عنوان مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان بود و اکنون مدیر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان این دانشگاه است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اجرای 398 برنامه فرهنگی توسط دانشگاه آزاد اسلامی در استان همدان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اجرای 398 برنامه فرهنگی توسط دانشگاه آزاد اسلامی در استان همدان"، کلیک کنید.