ابراهیمی: پرسپولیس در گلزنی مشکل دارد/ مدیریت نباید با جدایی زاهدی موافقت می کرد

ابراهیمی: پرسپولیس در گلزنی مشکل دارد مدیریت نباید با جدایی زاهدی موافقت می کرد

مربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وقتی بهترین گلزن تیم گولسیانی است پس قطعاً تیم در گلزنی مشکل دارد.

ناصر ابراهیمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری پارازیت، درباره حضور پرسپولیس در رده دوم جدول رده بندی لیگ برتر اظهار کرد: پرسپولیس در دو هفته اخیر با پیروزی مقابل تراکتور و ذوب آهن؛ خود را در کورس قهرمانی نگه داشت. بالاخره تغییراتی در تیم ایجاد شده و یحیی گل محمدی رفته، انتخاب هایی برای جانشینی او وجود داشت ولی در نهایت مدیریت باشگاه خواست تا اوسمار سرمربی باشد، چون یک فصل و نیم دستیار گل محمدی بود و نسبت به تیم شناخت داشت. باز هم نمی توان عملکرد او را ارزیابی کرد و زود است. حداقل باید پنج هفته بگذرد تا در مورد سرمربیگری او قضاوت کرد. 

بازی های سخت تری برای پرسپولیس وجود دارد

وی ادامه داد: مقابل ذوب آهن بازی بدی را از دو تیم ندیدیم و روز خوب محسن فروزان بود که اجازه نداد پرسپولیس بیش از یک گل وارد دروازه اش کند. خط دفاعی پرسپولیس باز هم دچار شکاف بود و مدافعان این تیم بیشتر به سمت کناره ها حرکت می کردند. ذوب آهن یک اخراجی داد و این به خط دفاعی کمک کرد. بازیکنانی هم که در خط حمله هستند یا موقعیت گلزنی گیر می آورند باید دقت بیشتری در زدن ضربه آخر داشته باشند. بالاخره بازی های سخت تر هم وجود دارد و راه رسیدن به پیروزی سخت می شود. حتی ممکن است تیم شکست بخورد. بازیکنی که فرصت های خوب گلزنی را از دست می دهد با مدافع یا دروازه بانی که اشتباه می کند و باعث گل خوردن تیم می شود به یک اندازه مقصر است.

استعدادیابی در فوتبال ایران از بین رفته است

مربی سابق پرسپولیس خاطرنشان کرد: باید انگشت روی نکته مهمی گذاشت. پرسپولیس بازیکن تهرانی کم دارد و در خط حمله دچار مشکل است. تیمی که موقعیت های زیادی به دست می آورد و با گل از روی نقطه پنالتی برنده می شود در گلزنی دچار مشکل است. استعدادیابی در فوتبال ایران از بین رفته که در پرسپولیس مهاجمی تهرانی و ایرانی نمی بینیم که بتواند موتور گلزنی تیم باشد. بازیکنان مستعد دیده نمی شوند، چون پول وارد فوتبال شده، بازیکنانی هستند که، چون پشتوانه مالی ندارند خط می خورند یا اصلاٌ برای تست نمی آیند. چون نتیجه گرایی هم در اولویت است به مهاجمان جوان فرصت داده نمی شود و سرمربی باید در برنامه های تمرینی آن قدر روی شیوه های گلزنی تمرین بگذارد تا این نقص تیمش برطرف شود.

مدیریت نباید با جدایی زاهدی موافقت می کرد

ابراهیمی در خصوص اینکه لازم بود با وجود مشکل گلزنی از ابتدای فصل با جدایی شهاب زاهدی موافقت شود، تصریح کرد: وقتی که تیم می بازد مقصر سرمربی و کادرفنی است اما وقتی برنده می شود زحمات بازیکنان و حمایت های مدیریت است. مدیریت نباید با جدایی زاهدی موافقت می کرد. این بازیکن با باشگاه قرارداد داشت و نمی توانست جدا شود. اگر عیسی آل کثیر مصدوم شود چاره ای جز بازی دادن به بازیکنان جوان نیست. اگر اوسمار موافق جدایی زاهدی بود قطعاً فکری برای حل مشکل خط حمله اش کرده و اگر موافق نبوده مدیریت باید جوابگوی تیم باشد. وقتی بهترین گلزن تیم گولسیانی است پس قطعاً تیم در گلزنی مشکل دارد، چون وظیفه بازیکنان خط حمله است که بهترین باشند نه اینکه مدافع میانی بالاتر از آنها باشد. تصمیمات مدیریتی در بسته شدن تیم خیلی نقش دارد و اگر پرسپولیس برای قهرمان شدن از کورس جا بماند، به خاطر آن است که برای حل مشکل گلزنی فکر لازم نشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ابراهیمی: پرسپولیس در گلزنی مشکل دارد/ مدیریت نباید با جدایی زاهدی موافقت می کرد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ابراهیمی: پرسپولیس در گلزنی مشکل دارد/ مدیریت نباید با جدایی زاهدی موافقت می کرد"، کلیک کنید.