آماده باش اورژانس برای تشییع شهدای خدمت در تهران

آماده باش اورژانس برای تشییع شهدای خدمت در تهران

رییس مرکز اورژانس استان تهران تمهیدات مرکز اورژانس استان تهران برای مراسم تشییع «شهدای خدمت» را تشریح کرد.

محمد اسماعیل توکلی در گفت وگو با پارازیت گفت: با عرض تسلیت برای حادثه ناگوار شهادت رییس جمهور محترم و هیات همراه به اطلاع می رساند که ناوگان اورژانس استان تهران از ساعات اولیه صبح فردا (چهارشنبه) تا پایان مراسم در مسیر تشییع پیکر مستقر هستند.

توکلی با اشاره به اینکه پیش بینی می شود جمعیت زیادی از سوگواران در این مراسم حضور داشته باشند، گفت: برای افزایش خدمت رسانی استقرار آمبولانس های هلال احمر، سپاه حضرت محمد رسول الله تهران بزرگ، شهرسالم شهرداری تهران و مراکز خصوصی پیش بینی شده است.

وی تصریح کرد: 143دستگاه آمبولانس، 14دستگاه اتوبوس آمبولانس، 75 دستگاه موتورلانس، دو دستگاه خودروی ارتباطات رادیویی سیار و 20 دستگاه خودروی فرماندهی در قالب بیش از 500 کارشناس عملیاتی در این مراسم آماده خدمت رسانی هستند.

توکلی با بیان اینکه هماهنگی لازم با معاونین درمان دانشگاه های علوم پزشکی جهت آماده باش بیمارستان ها و مراکز درمانی صورت پذیرفته است، ادامه داد: مرکز هدایت عملیات بحران (EOC)، مرکز ارتباطات (دیسپچ)، پایگاه های اورژانس استان تهران در اطراف مسیر برگزاری مراسم در حالت آماده باش کامل هستند.

رییس سازمان اورژانس استان تهران همچنین از حضور اورژانس دونده در این مراسم خبر داد و افزود: شهروندان در صورت بروز هرگونه نیاز احتمالی می توانند با شماره 115 تماس بگیرند یا به اکیپ های مستقر در مراسم مراجعه کنند.

پایان خبر پارازیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آماده باش اورژانس برای تشییع شهدای خدمت در تهران" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آماده باش اورژانس برای تشییع شهدای خدمت در تهران"، کلیک کنید.