آغاز ستاد پزشکیان به عنوان اولین ستاد انتخاباتی در آذربایجان غربی

آغاز ستاد پزشکیان به عنوان اولین ستاد انتخاباتی در آذربایجان غربی

به گزارش خبرگزاری پارازیت از آذربایجان غربی، در حالی که تبلیغات انتخاباتی و فعالیت پرشور کاندیداهای ریاست جمهوری در استان های مختلف بخصوص آذربایجان غربی شکل نگرفته است، ستاد انتخاباتی “مسعود پزشکیان” با حضور آحاد مردم آغاز بکار کرد.

اداره کشور نیازمند متخصصین در تمامی حوزه ها است

علیرضا رادفر رییس ستاد مرکزی آذربایجان غربی ،پزشکیان در مراسم افتتاحیه ستاد انتخاباتی این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در آذربایجان غربی گفت: اداره کشور نیازمند متخصصین در تمامی حوزه ها است، رجوع به نخبه ها و میدان دادن به این بزرگواران باعث اداره با برنامه کشور می شود.

وی با اشاره به جمله طلایی پزشکیان که گفته بود، من تخصص گرا هستم، افزود: جایگاه ریاست جمهوری باید در حد شخص دوم مملکت باشد نه اشخاصی که دنبال منفعت و سودجویی هستند.

رادفر ادامه داد: ارومیه مرکز رای به آقای پزشکیان است و این مهم، نیازمند حضور و حمایت همه ی جانبه مردم شریف استان آذربایجان غربی است.

رییس ستاد مرکزی پزشکیان درباره او توضیح داد: پزشکیان فردی پاکدست و مردم محور می باشد که درد مردم را با جان و دل درک کرده است و با حضور چندین ساله در مجلس شورای اسلامی فردی مردم مدار می باشد.

به اعتقاد رادفر، قهر از صندوق رای باعث کوچکتر شدن سفره ی مردم شده و باعث بزرگتر شدن رانت و اختلاس سواستفاده کنندگان می شود.

وی در نهایت از احاد مردم درخواست کرد با حضور پرشور در پای صندوق رای حمایت خود را از شخص دکتر پزشکیان اعلام کنند.

پزشکیان فرزند آذربایجان غربی، خدمتگزار و پرچم دار این مرز و بوم در عرصه ملی است

قربانعلی سعادت استاندار اسبق آذربایجان غربی در مراسم افتتاحیه ستاد مرکزی مسعود پزشکیان در آذربایجان غربی با اشاره به مجاهدت های پزشکیان در دوران جنگ و انقلاب، گفت: پزشکیان خدمتگزار و پرچم دار این مرز و بوم در عرصه ملی است .

وی ادامه داد: پزشکیان در دل این ملت رشد کرده و میوه داده است.

سعادت با بیان اینکه امروز زمان قهر با انتخابات نیست، افزود: سرنوشت جوانان این مرز و بوم به دست خود آنان رقم می خورد.

وی با بیان اینکه پزشکیان برای اصلاح وضع موجود آمده است، گفت: امیدواریم با حمایت و مشارکت تمام اقشار جامعه در مدیریت کشور نقش داشته باشیم چرا که دیگر فرصتی برای پشیمانی نیست.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز ستاد پزشکیان به عنوان اولین ستاد انتخاباتی در آذربایجان غربی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز ستاد پزشکیان به عنوان اولین ستاد انتخاباتی در آذربایجان غربی"، کلیک کنید.