آرنولد شوارتزنگر راز به دست آوردن ثروت میلیون دلاری اش را فاش کرد

آرنولد شوارتزنگر راز به دست آوردن ثروت میلیون دلاری اش را فاش کرد

آفتاب نیوز :

آرنولد شوارتزنگر، با بازیگری و بدنسازی به شهرت رسید، اما چنان که خودش اعتراف کرده پیش از آنکه نامش بر سر زبان ها بیفتد هم مرد بسیار ثروتمندی بود. او به لطف سرمایه گذاری در املاک و مستغلات میلیونر شد و در این مسیر خود را مدیون راهنمایی های یک زن می داند.

شوارتزنگر ماه گذشته در مصاحبه با گرنت کاردون، غول املاک و مستغلات و کارآفرین، موفقیت مالی خود پیش از شهرت را به یک زن مشاور املاک لبنانی به نام اولگا نسبت داد.

اولگا که بنا به توصیف آرنولد هم قد دنی دویتو، (هم بازی آرنولد در فیلم کمدی «دوقلوها») بود، به او توصیه کرد که در خرید و اجاره ملک سرمایه گذاری کند، به ویژه یک آپارتمان شش واحدی، که شوارتزنگر آن را به قیمت 240 هزار دلار در دهه 1970 خریداری کرد. دو سال بعد، او ساختمان را به قیمت 400 هزار دلار فروخت و سود قابل توجهی به دست آورد.

سرمایه گذاری در املاک سود چشمگیری را برای شوارتزنگر به ارمغان آورد و به او اجازه داد تا با خرید و فروش استراتژیک املاک، به سرعت ثروت جمع کند. او روی افزایش ارزش املاک سرمایه گذاری کرد و از طریق تلاش هایش در این زمینه تبدیل به یک میلیونر شد.

شوارتزنگر بر اهمیت استقلال مالی و تنوع کسب درآمد تاکید کرد. او با اشاره به غیرقابل پیش بینی بودن صنعت سرگرمی، نسبت به آسیب پذیری مالی افرادی که برای امرار معاش صرفاً به فعالیت هنری خود وابسته هستند، ابراز نگرانی کرد.

سفر شوارتزنگر به سوی موفقیت مالی از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات بر ارزش برنامه ریزی مالی استراتژیک و تنوع بخشیدن به آن تاکید می کند.

تنوع عملکرد او در قامت یک بازیگر، همراه با سرمایه گذاری های اولیه اش در زمینه املاک، به ثروت خالص 450 میلیون دلاری کنونی اش کمک کرده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آرنولد شوارتزنگر راز به دست آوردن ثروت میلیون دلاری اش را فاش کرد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آرنولد شوارتزنگر راز به دست آوردن ثروت میلیون دلاری اش را فاش کرد"، کلیک کنید.