آخرین وضعیت عملیات جستجو در حادثه بالگرد رییس جمهور/ ادامه عملیات در تاریکی و مه شدید

آخرین وضعیت عملیات جستجو در حادثه بالگرد رییس جمهور/ ادامه عملیات در تاریکی و مه شدید

رییس جمعیت هلال احمر آخرین وضعیت جستجو برای یافتن بالگرد رییس جمهوری را تشریح و تاکید کرد که عملیات جستجو به شکل گسترده ای ادامه دارد.

پیرحسین کولیوند در گفت وگو با پارازیت درباره آخرین وضعیت عملیات جستجو برای یافتن بالگرد حادثه دیده رییس جمهور و هیات همراه، گفت: عملیات جستجو به صورت گسترده توسط تیم های تخصصی جستجو و نجات ادامه دارد. تمام منطقه رصد می شود و ما تمام توان و امکانات خود را در این عملیات به کار گرفته ایم.

وی با بیان اینکه تیم هایی به پایین ترین نقاط منطقه که احتمال یافتن بالگرد در آن وجود دارد، رفته و جستجو ادامه دارد، گفت: مه شدید و تاریکی هوا گرچه سبب کندی کار شده است، اما مانع از عملیات امدادگران و جستجو نشده است و در تمام منطقه عملیات جستجو درحال انجام است.

رییس جمعیت هلال احمر کشورمان با بیان اینکه گروه های آنست، پهپاد جمعیت هلال احمر و دیگر تیم ها و گروه ها در حال فعالیت هستند، درباره محلی که پیش از این گفته شده بود که بوی سوخت در آن احساس شده نیز گفت: یک گروه از امدادگران به این محل اعزام شدند که در این نقطه چیزی پیدا نشد. اما همانطور که گفتم تیم های امداد و نجات فعال هستند و در هر محدوده و نقطه ای که احتمال بدهیم، عملیات جستجو را دنبال خواهیم کرد.  

کولیوند درباره اینکه نمی توان زمان مشخصی را برای عملیات جستجو اعلام کرد، اظهارکرد: جستجو تا زمان یافتن بالگرد ادامه خواهد داشت.

پایان خبر پارازیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین وضعیت عملیات جستجو در حادثه بالگرد رییس جمهور/ ادامه عملیات در تاریکی و مه شدید" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین وضعیت عملیات جستجو در حادثه بالگرد رییس جمهور/ ادامه عملیات در تاریکی و مه شدید"، کلیک کنید.