آخرین تلاش استقلالی ها برای خرید هافبک

آخرین تلاش استقلالی ها برای خرید هافبک

به گزارش خبرگزاری پارازیت؛ با وجود نزدیک شدن به ساعات پایانی نقل و انتقالات لیگ برتر ، استقلالی ها هنوز به جذب فرشید باقری از مس رفسنجان امیدوار هستند.

به گزارش ورزش سه، در این خصوص باقری از مدت ها قبل به دنبال رضایتنامه بود اما درخواست های او مورد موافقت مسیولان مس رفسنجان قرار نگرفت. با پیشرفت مذاکرات محرم نویدکیا سرمربی مس پیشنهاد آزادکردن باقری را در ازای جذب زبیر نیک نفس و ارسلان مطهری ارایه کرد که این پیشنهاد با وجود موافقت نکونام اما با مخالفت مطهری روبه رو شد.

حالا با توجه به علاقه مندی نکونام به سبک بازی فرشید باقری، مدیران استقلال اخرین تلاش های خود را هم برای استخدام هافبک مس رفسنجان به کار گرفتند اما هنوز موفق نشده اند.

پیشنهاد جدید استقلال به مسیولان مس رفسنجان معاوضه رضا میرزایی و زبیر نیک نفس با فرشید باقری است. موضوعی که هنوز واکنشی از سوی باشگاه مس رفسنجان در پی نداشته است.

نارنجی پوشان تا دوشنبه شب باید تصمیم خود را در این خصوص اتخاذ کنند. باقری شخصا دوست دارد به استقلال برگردد و بار دیگر برای آبی ها به میدان برود، اما هنوز رضایت نامه دریافت نکرده است. باید دید در نهایت چه اتفاقی در این باره رخ خواهد داد و هافبک باتجربه مسی ها چه سرنوشتی پیدا خواهد کرد.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین تلاش استقلالی ها برای خرید هافبک" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین تلاش استقلالی ها برای خرید هافبک"، کلیک کنید.